Ballerina Kindergarten Games dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Balerina Gry dla Przedszkolaków: Zabawa i Edukacyjna Przygoda

Ballerina Kindergarten Games to aplikacja na Androida opracowana przez Family Play Ltd. Jest to bezpłatna gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. Aplikacja zawiera 12 interaktywnych gier, które uczą podstawowych umiejętności przedszkolnych, takich jak rozpoznawanie liczb, dopasowywanie, porównywanie, pisownia i wzorce. Wyzwania matematyczne w grze są zaprojektowane w celu rozwijania umiejętności czytania i pisania u małych dzieci.

Aplikacja oferuje urocze przedstawienie z udziałem tancerzy baletowych, profesjonalnej narracji i zabawowej muzyki. Gra zachęca dzieci do nauki i zabawy jednocześnie. Aplikacja ma na celu poprawę umiejętności matematycznych i rozwijanie zaawansowanego myślenia krytycznego u dzieci w wieku przedszkolnym.

Rodzice mogą dołączyć do społeczności aplikacji, aby udzielać opinii, komentarzy i sugestii. Mogą również śledzić konta dewelopera na Facebooku i Twitterze w celu uzyskania najnowszych aktualizacji, konkursów i darmowych rzeczy.

Podsumowując, Ballerina Kindergarten Games to fantastyczna aplikacja edukacyjna, która zapewnia interaktywne i angażujące doświadczenie dla dzieci. Jest idealna dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci dobrze się bawiły, jednocześnie ucząc się niezbędnych umiejętności przedszkolnych.

Program jest dostępny w innych językach

Ballerina Kindergarten Games dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 3.40

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Ballerina Kindergarten Games

Czy próbowałeś Ballerina Kindergarten Games? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.